Tayvan Şirketi olan HTC merakla beklenen akıllı telefonu HTC ONE 7 Mayıs`ta raflardaki yerini alacak.
htc-one

Geçtğimiz yıl akıllı telefon piyasasında baya sıkıntılar çeken HTC bu yıl yeni modeli ile bu sıkıntılardan kurtulmak istiyor.  Bu amaçla ilk ve tek olarak piyasaya sürmeye hazırlandığı HTC One modeli ile kullanıcılarının beğenisini kazanmak istiyor.Şuan temin sorunu yaşadığı için piyasaya çıkış tarihinde gecikme yaşansada HTC One modeli merakla bekleniyor. Almanya, İngiltere ve Tayvan‘da sınırlı sayıda satışa sunulan, HTC One yakın zamanda diğer ülkelerde de kendisini gösterecek. Tedarik sorunları nedeniyle satışa sunumu sürekli ertelenen bu yeni amiral gemisi, 7 Mayıs itibari ile raflardaki yerini alacak.

HTC-One-1

 • Temel Özellikler

  • Sizin ana ekranınız. Sizin dünyanız.Sizin ana ekranınız. Sizin dünyanız. Telefonunuzda BlinkFeed™ olduğu sürece asla dünyanızda olup bitenlerden habersiz kalmazsınız. Sevdiğiniz içeriklerin tümü, tek bir ekranda canlı olarak gösterilir. O anda gerçekleşen bir şeyi ana ekranınızdan öğrenebilirsiniz.
  • Muhteşem kamera. Muhteşem görüntüleme araçları.Muhteşem kamera. Muhteşem görüntüleme araçları. Tek dokunuşla çekim, VideoPic ve ışığı %300 daha fazla yakalayan bir kamera ile mükemmel görüntüler elde edin.
  • İnce telefon. Dolgun ses.İnce telefon. Dolgun ses. Güçlü ses yükselticilerle bir araya gelen öndeki çift stereo hoparlörler, ne dinlediğinizi herkesin duymasını sağlar. Müzikleri paylaşın, videoları paylaşın, oyunları paylaşın—ve onları yüksek sesle paylaşın.

  HTC Zoe™: Fotoğraf galeriniz canlandı.

  Bir anı yakalamak tek bir görüntüden fazlasını içerir. Bu yüzden yeni HTC One’da HTC Ultrapixel Camera özelliği bulunuyor. Deklanşöre basın ve HTC One 20 fotoğrafa kadar ve 3 saniyelik bir videoyu—canlı bir görüntüyü otomatik olarak çeksin. Böylece tüm fotoğraf galeriniz yaşayan, nefes alan bir galeriye dönüşür.

  HTC BoomSound™: Daha keskin, daha zengin, daha yüksek sesli.

  Ortalama bir akıllı telefondan arkadaşlarla müzik veya video paylaşmak sinir bozucu bir deneyim olabilir. Minik bir hoparlör en hareketli parçayı bile yavanlaştırır. Fakat HTC One’ın BoomSound™ özelliği tüm bunları değiştiriyor. Dahili ses yükselticileri ile önde bulunan çift stereo hoparlörler, diğer telefonların hiçbirinde olmayan daha yüksek, keskin ve zengin sesler sunuyor.

  Etkileşimli TV rehberiniz.

  Kumandaların koltuğunuzun değerli alanını kaplamasından bıktınız mı? HTC One kanal değiştirmeniz için yardımcı olmaya hazır. Birkaç basit adımdan sonra Sense TV ile HTC One telefonunuzdan TV kanallarını seçmeniz, program rehberlerine erişmeniz, sesi ayarlamanız ve çok daha fazlasını yapmanız mümkün olacak. En sevdiğiniz programları bulun ve başladıklarında size haber versin. TV deneyiminizin kontrolünü telefonunuzla elinize alın.

  Sesli görüşme netliği—kalabalıkta bile.

  Dünyanın ses kısma düğmesi bulunmuyor. Bu yüzden gürültülü ve kalabalık bir ortamdayken telefonda konuşmak zor olabilir. HTC One bu sorunu Sense Ses ile çözüyor. Ortam gürültüsünün yüksekliğini algılayan iki dahili mikrofon, gürültüyü telafi etmek için çağrı sesini dinamik olarak arttırır. Yaşasın netlik.

  Kendi Özel Seçim Videonuzu Oluşturun

  HTC Özel Seçim Video, bir etkinliğin özel anlarını otomatik olarak seçerek 30 saniyelik nefes kesici bir şov haline getirir. Özel yazılımlara veya yeteneklere gerek yok. Efekte eklemek için görkemli müzik temaları arasından seçim yapın. İsterseniz sıralamayı değiştirin. Sonra tek dokunuşla paylaşım ile hayatınızın filmini herkesin beğenisine sunun.